Blogy

Shizuoka - malebná oblasť plná čajových polí

Čajová história tejto oblasti siahá až do roku 1200. Toto dlhé obdobie spojené s výrobou a spracovaním čaju, sa preto odzrkadľuje v každej novej šálke zeleného čaju zo Shizuoky.
Blog - 27. september 2017
0

Honeybush - čaj "nečaj"

Ani vy si už neviete predstaviť svoj deň bez rannej šálky voňavého čaju? Žiaľ, nie každý z nás si môže dopriať tento pôžitok. Kofeín, ktorý je obsiahnutý v zelenom alebo čiernom čaji nie je vhodný pre každého z nás. Našťastie poznáme riešenie za náhradu zeleného a čierneho čaju. 
Blog - 2. august 2017
0

Kávu? Nie ďakujem, dám si čierny čaj!

O zelenom čaji a jeho blahodárnych účinkoch na zdravie sa toho už popísalo veľa. No za spomenutie stojí určite aj čierny čaj, ktorý za tým zeleným v ničom nezaostáva.
Blog - 18. júl 2017
0

Tajomstvá bieleho čaju

Ulahodí nielen vašim chuťovým pohárikom, ale aj vášmu zdraviu. Vďaka svojim regeneračným účinkom je biely čaj považovaný za jeden z najvzácnejších čajov . 
Blog - 6. júl 2017
0

5 najlepších letných nápojov pre deti

Podľa predpovede počasia nás čakajú horúce slnečné dni. S pribúdajúcimi slnečnými lúčmi budeme čoraz viac času tráviť vonku.
Viete správne zabezpečiť pitný režim vášmu dieťaťu?
Blog - 12. jún 2017
0

Čo sa ukrýva vo vrecúšku ?

Čaj sa vo svete teší stále čoraz väčšej popularite. 
V supermarketoch nachádzame plné regále čajových krabičiek rôznych druhov. Zamysleli ste sa ale niekedy nad tým, čo sa skrýva v čajových sáčkoch ? Je v ních skutočne čaj ?
Blog - 20. apríl 2017
0

Jarná súťaž s eČajovňou!

Tohtotýždňová otázka znie:
V ktorom OVOCNOM čajíku z našej eČajovne sa ukrýva ovocie, ktoré je charakteristické svojou šesťbokou vonkajšou zaguľatenou stavbou a je v ňom vo veľkej miere zastúpený vitamín C. Okrem toho sa v ňom ukrýva aj rastlina, ktorá je často prezývaná ako Strom života.
Blog - 23. marec 2017
0

Mursalský čaj

U nás zatiaľ neznámy, no vo svete ospevovaný Mursalský čaj zo stebiel Ranhoja Horského. Už v dávnych dobách sa toto bylina používala na rýchlejšie hojenie rán spôsobených ťažkým železným brnením počas bitiek.
Blog - 27. január 2017
0

Podporte nás v súťaži portálu Heureka o ShopRoku 2016.

Máte radi náš internetový obchodík s úžasnými čajmi a krásnymi doplnkami?
Podporte nás v súťaži ShopRoku 2016 a pomôžte nám získať Cenu popularity.
Za všetky hlasy vopred zo srdiečka ďakujeme!
Blog - 18. január 2017
1
1 2 3

newsletter mail Prihláste sa do Newslettra ... a získajte 5% zľavu na svoj prvý nákup.