Darčeky z eČajovne

Vianočný darček Sladké sny so strážcami lesa

label
20,00 € / 1 ks

Krásny originálny darček pod stromček, v ktorom sa ukrýva pohodlné oversized tričko na spanie, károvaný vianočný hrnček a balíček bylinkového čaju.

To všetko krásne zabalené v darčekovej krabičke.

Ilustrácia na tričku je od slovenskej ilustrátorky Rosie Naive Art.

Krásne Vianoce!

Veľkosť trička si môžete vybrať boxíku pod týmto textom.

Dostupnosť: na sklade
label 20,00 €

Podrobný popis

O čaji Prieduškový - 17 bylín

Zmes bylín, ktorá blahodárne pôsobí na priedušky.

Ak vás trápi ochorenie priedušiek a kašeľ výskúšajte prieduškový čaj ktorý je zmesou 17 bylín - eukalyptus, mäta prieporná, marocká mäta, materina dúška, smrekové šištice, listy čierných ríbezli, malinové kvety, skorocel, rozmarín, aníz, fenykel, šalvia, kvety bazy, slez, kvety slnečnice, koreň horca.

Pyžamkové tričko na spanie s obrázkom od Rosie Naive Art

Sila priateľstva o odhodlanie.

Priateľstvo vĺčika s Červenou Čiapočkou neohrozia ani nevítaní hostia. Ochránia spolu svoj les a dajú vedieť každému, kto prichádza s nedobrým úmyslom, že sa len tak nezľaknú.

Tento čarovný motív vznikol na podporu Lesoochranárskeho zoskupenia VLK.

Ak máte radi prírodu, zvieratká a radi chodíte do lesa, toto krásne tričko s potlačou originálneho obrázka od talentovanej ilustrátorky Rosie, určite poteší.

Tričko je vyrobené zo 100% organickej bavlny.

Tričká Stanley & Stella sa vyznačujú vysokou kvalitou materiálov i spracovania.

Čo je však veľmi dôležité, sú vyrábané s maximálnym ohľadom na na ľudí, ktorí pracujú vo výrobe i na prírodu a životné prostredie.

Etika vo výrobných továrňach, rešpekt k zamestnancom a vytváranie dobrých pracovných podmienok sú prioritou tejto značky. Je členom Fair Wear Foundation (FWF), nezávislej neziskovej organizácie, ktorá spolupracuje s producentami textilu na zlepšovaní podmienok pracovníkov v továrňach.

Stanley & Stella sme si vybrali tiež pre ich zodpovedný prístup k ochrane životného prostredia. Využívaním biobavlny významne znížili spotrebu vodu pri výrobe. Nepoužívajú žiadne geneticky modifikované plodiny a textil je už na dotyk jemnejší a príjemnejší.
Podieľajú sa tiež na recyklačnom programe, ktorý šetrí zdroje a chráni životné prostredie.

Značka Stanley & Stella je držiteľom niekoľkých certifikátov, vrátane GOTS (Global Organic Textile Standard) a OEKO TEX. Držitelia týchto certifikátov musia spĺňať prísne environmentálne kritériá, pokiaľ ide o výrobu organického textilu, vrátane zákazu používania chemikálií a tiež prísne sociálne kritériá.

Tabuľka veľkostí

Hodnotenia

Počet hodnotení: 0
0.0
Priemerné hodnotenie
0
0
0
0
0
Pridajte svoje hodnotenie

newsletter mail Prihláste sa do Newslettra ... a získajte 5% zľavu na svoj prvý nákup.