Darčeky z eČajovne

Vianočný darček Sladké sny s líštičkou

label
20,00 € / 1 ks

Krásny originálny darček pod stromček, v ktorom sa ukrýva pohodlné oversized tričko na spanie, hrnček Home Sweet home a balíček bylinkového čaju.

To všetko krásne zabalené v darčekovej krabičke.

Ilustrácia na tričku je od slovenskej ilustrátorky Rosie Naive Art.

Krásne Vianoce!

Veľkosť trička si môžete vybrať boxíku pod týmto textom.

Dostupnosť: na sklade
label 20,00 €

Podrobný popis

O čaji Prieduškový - 17 bylín

Zmes bylín, ktorá blahodárne pôsobí na priedušky.

Ak vás trápi ochorenie priedušiek a kašeľ výskúšajte prieduškový čaj ktorý je zmesou 17 bylín - eukalyptus, mäta prieporná, marocká mäta, materina dúška, smrekové šištice, listy čierných ríbezli, malinové kvety, skorocel, rozmarín, aníz, fenykel, šalvia, kvety bazy, slez, kvety slnečnice, koreň horca.

Pyžamkové tričko na spanie s obrázkom od Rosie Naive Art

Nikdy neprestávajte snívať svoje sny a dajte to najavo aj svojmu okoliu. Toto tričko s potlačou originálneho obrázka od talentovanej ilustrátorky Rosie si určite zamilujete a budete ho chcieť nosiť stále. 

Tričko je vyrobené zo 100% organickej balvny,, mäkkučké, príjemné na dotyk a krásne padavé.

Tričká Stanley & Stella sa vyznačujú vysokou kvalitou materiálov i spracovania.

Čo je však veľmi dôležité, sú vyrábané s maximálnym ohľadom na ľudí, ktorí pracujú vo výrobe i na prírodu a životné prostredie.

Etika vo výrobných továrňach, rešpekt k zamestnancom a vytváranie dobrých pracovných podmienok sú prioritou tejto značky. Je členom Fair Wear Foundation (FWF), nezávislej neziskovej organizácie, ktorá spolupracuje s producentami textilu na zlepšovaní podmienok pracovníkov v továrňach.

Stanley & Stella sme si vybrali tiež pre ich zodpovedný prístup k ochrane životného prostredia. Využívaním biobavlny významne znížili spotrebu vodu pri výrobe. Nepoužívajú žiadne geneticky modifikované plodiny a textil je už na dotyk jemnejší a príjemnejší.
Podieľajú sa tiež na recyklačnom programe, ktorý šetrí zdroje a chráni životné prostredie.

Značka Stanley & Stella je držiteľom niekoľkých certifikátov, vrátane GOTS (Global Organic Textile Standard) a OEKO TEX. Držitelia týchto certifikátov musia spĺňať prísne environmentálne kritériá, pokiaľ ide o výrobu organického textilu, vrátane zákazu používania chemikálií a tiež prísne sociálne kritériá.

Tabuľka veľkostí

Hodnotenia

Počet hodnotení: 0
0.0
Priemerné hodnotenie
0
0
0
0
0
Pridajte svoje hodnotenie

newsletter mail Prihláste sa do Newslettra ... a získajte 5% zľavu na svoj prvý nákup.