Darčekové balenia

Vianočný darček Prieduškový čaj 17 bylín & Matcha mandle

label
18,00 € / 1 ks
Náš tip
Vianočný darček Prieduškový čaj 17 bylín & Matcha mandle 17 bylin a matcha mandle w

Originálne vianočné balenie so skvelým bylinkovým čajom Prieduškový čaj 17 bylín, ktorý nádherne zahreje a balíčkom chrumkavých mandlí v zelenej matcha čokoláde.

Súčasťou balíčka je aj malý vtáčik, ktorý krásne doplní sviatočnú atmosféru.

Mandle v matcha čokoláde boli vyrobené v slovenskej čokoládovni Cacaotica.

Hmotnosť balení čaju a mandlí:

Dostupnosť: na sklade
label 18,00 €

Podrobný popis

O Prieduškovom čaj 17 bylín

Zmes bylín, ktorá blahodárne pôsobí na priedušky.

Ak vás trápi ochorenie priedušiek a kašeľ výskúšajte prieduškový čaj ktorý je zmesou 17 bylín - eukalyptus, mäta prieporná, marocká mäta, materina dúška, smrekové šištice, listy čierných ríbezli, malinové kvety, skorocel, rozmarín, aníz, fenykel, šalvia, kvety bazy, slez, kvety slnečnice, koreň horca.

Čaj  plný najlepších byliniek, v ktorom sa ukrýva aj koreň horca. Hoci je táto rastlina zákonom chránená, môžete sa o jej liečivých účinkoch presvedčiť na vlastnej koži. Nebojte sa, nemusíte sa za ňou vybrať na tatranské štíty. Koreň horca nájdete v rôznych podobách, jedná z nich je napríklad naša obľúbená čajová. Táto rastlina nachádza svoje využitie hlavne pri silnom prechladnutí a chrípke. Okrem toho, že znižuje teplotu, zbavuje telo od bolesti svalov. Koreň horca v čajovej podobe je charakteristický svojou trpkastou chuťou a to vďaka vysokému podielu horčiny. Práve horčina dodáva čaju liečivé vlastnosti.

Kto z nás by nepoznal mätu priepornú? V dnešnej dobe jedna z najobľúbenejších a najpoužívanejších rastlín v slovenských domácnostiach a záhradkách. Je často používaná vo farmaceutickom priemysle, ľudovom liečiteľstve, medicíne, ale aj likérnictve. Tlmí bolesti hlavy, uvoľňuje kŕče hladkého svalstva, tiež zabraňuje zápalovým procesom v tele. Inhalovanie mäty napomáha pri liečbe chorôb horných dýchacích ciest. A pokiaľ trpíte nespavosťou, práve mäta je bylinka, ktorá váš problém so spánkom zaženie.  V kombinácii so skorocelom má tiež upokojujúce účinky pri podráždení hrtana a hltanu.

Aníz je ďalšou bylinkou, ktorá sa ukrýva v tomto čaji. Aníz pomáha liečiť celý rad problémov. Ak vás trápi suchý kašeľ, či boľavé priedušky pomôže vám zbaviť sa tohoto problému. Látky, ktoré aníz obsahuje dokážu rozpúšťať sekrét, čo dopomáha k odkašliavaniu a uvoľneniu dýchacích ciest.

Jednonálevový čaj. Bez obsahu kofeínu.

Príprava:
5 gramov tohto čaju, je to odporúčané množstvo na prípravu čaju do hrnčeka s objemom vody 5 dcl. Zalejte vodou s teplotou 100°C a lúhujte 5 minút.

Hodnotenia

Počet hodnotení: 0
0.0
Priemerné hodnotenie
0
0
0
0
0
Pridajte svoje hodnotenie

newsletter mail Prihláste sa do Newslettra ... a získajte 5% zľavu na svoj prvý nákup.