Čajové balíčky

TOP 10 Tea Selection

label
13,25 € / 1 bal
BEST seller
TOP 10 Tea Selection TOP 10

Neviete si vybrať? 

Hľadáte pestrú kolekciu čajov? 

Chcete si niektoré čaje iba "vyskúšať"? 

Chcete potešiť srdce čajomila? 

Tento balíček obsahuje 10 najobľúbenejších čajov z našej ponuky!

Pestrý výber Vás prevedie svetom čajov od klasiky v podobe Pu Erhu, či slávneho červeného Yunnan FOP, cez zelený raj dvoch čistých a jedného omamne jazmínového zeleného čaju, nádherne tónované oolongy, zázrak meno Gaba Green Organic až po voňavé nečaje Marockú mätu a Rooibos zo slnečnej Afriky.

label 13,25 €

Podrobný popis

top10 balicek caje1

Každé ochutnávkové balenie má 10 gramov, čo postačuje na prípravu niekoľkých šálok čaju - na prípravu do 2 dcl hrnčeka potrebujete väčšinou 3 g čaju. Väčšina čajov je viacnálevová - to znamená, že ich môžete zaliať a lúhovať niekoľkokrát (zväčša 3-4 krát).

Čaje sú zabalené v krásnej krabici s okienkom a sú obľúbeným darčekom.

Pu Erh - má priaznivé účinky na zdravie: znižuje hladinu cholesterolu, pomáha odbúravať nadbytočný tuk, detoxikuje, posilňuje imunitný systém, priaznivo pôsobí na tráviaci systém a uvoľňuje hlieny.

Yunnan FOP - kvalitný yunnanský „červený čaj“, ktorý je vhodný pre každodenné popíjanie. Má charakteristickú kvetinovú sladkastú až medovú chuť a vonia po slivkách.

Mei Gue Hua Oolong - kvalitný, jemne fermentovaný oolong zmiešaný s mladými púčikmi francúzskych ruží. Má príjemnú chuť s ľahkým nádychom ruží, ktorá harmonicky splýva s chuťou čaju. Po vypití zostáva v ústach sladkastý aftertaste.

Nai Xian Ginshan - jemne fermentovaný oolong s nenapodobiteľnou vôňou, ktorá kombinuje vôňu čaju s mliečnou arómou. Pridaná mliečna aróma je 100% prírodného pôvodu.

Zhu Cha Special - povzbudzujúci zelený čaj z provincie Zhejiang (Če-ťiang), známy aj ako Gunpowder, je vhodný na ranné a dopoludňajšie požívanie. Má vysoký obsah fluóru a pôsobí preventívne proti zubnému kazu. Preukázateľne tiež uľavuje boľavým a citlivým ďasnám.

 Lu Mao Hou - známy aj ako "zelená opica" je obľúbený čínsky zelený čaj z provincie Fujian. Lístky  s malými bielymi chĺpkami na tipsoch sú zvinuté do malých klbiek. Vôňou pripomína čerstvo pokosenú trávu s jemným orieškovým nádychom.

White King Jasmine - kvalitný a veľmi obľúbený zelený čínsky čaj, ktorý svoju špecifickú chuť a vôňu získava počas sušenia v prítomnosti jazmínových kvietkov.

Gaba Green Organic - veľmi vzácny zelený čaj s vysokým obsahom gamma-aminomaslovej kyseliny (skratka GABA). 100% prírodný produkt s veľkým obsahom antioxidantov, ktorý má bohaté liečivé účinky.

Rooibos Super Grade - vyššia trieda Rooibosu. ktorá sa vyznačuje  vysokou kvalitou a ušľachtilou chuťou. Nálev má sýtu červenú farbu, osviežujúcu sladko-medovú chuť a vôňu. Je ideálnym prírodným zdrojom minerálov, vitamínov, antioxidantov a stopových prvkov.

Marocká Mäta - čaj z marockej mäty je vhodný pri nechutenstve a tráviacich problémoch, nadúvaní, kolike, štikútke, nevoľnosti nervového pôvodu a migrénach. Taktiež je vhodný pri reumatizme a často sa používa aj pri nádche a zápale priedušiek - buď ako čaj alebo na inhaláciu.

Urobte si s priateľmi čajovú ochutnávku alebo jednoducho skúste každý deň inú chuť podľa nálady.

Hodnotenia

Počet hodnotení: 0
0.0
Priemerné hodnotenie
0
0
0
0
0
Pridajte svoje hodnotenie

newsletter mail Prihláste sa do Newslettra ... a získajte 5% zľavu na svoj prvý nákup.