Rosie Naive Art

Detské tričko "Hoďte ma vlkom" feat. Rosie Naive Art

label
9,90 € / 1 ks
Akcia
Detské tričko "Hoďte ma vlkom" feat. Rosie Naive Art Detske tricko RedWolf Hodte ma vlkom Rosie Naive Art

POSLEDNÉ KUSY! ;)

Čiapočka a vĺčik od Rosie Naive Art môžu potešiť aj detské očká... pretože, a vôbec nás to neprekvapuje, keď bola Red ešte malá, už vtedy si vedela pekne dupnúť.

Patrí vaša ratolesť medzi nebojácne typy a vždy si ide za svojím cieľom?
Teraz to môže dať najavo všetkým okolo seba v tomto originálnom tričku s potlačou originálneho obrázka od talentovanej a stále obľúbenejšej ilustrátorky Rosie.


Veľkosti sú určené na výšku dieťaťa (v cm).

Tričko je vyrobené zo 100% organickej bavlny.

Tričká Stanley & Stella sa vyznačujú vysokou kvalitou materiálov i spracovania.

Čo je však veľmi dôležité, sú vyrábané s maximálnym ohľadom na ľudí, ktorí pracujú vo výrobe i na prírodu a životné prostredie. Využívaním biobavlny významne znížili spotrebu vodu pri výrobe. Nepoužívajú žiadne geneticky modifikované plodiny a textil je už na dotyk jemnejší a príjemnejší.

Je členom Fair Wear Foundation (FWF), nezávislej neziskovej organizácie, ktorá spolupracuje s producentami textilu na zlepšovaní podmienok pracovníkov v továrňach. Etika vo výrobných továrňach, rešpekt k zamestnancom a vytváranie dobrých pracovných podmienok sú prioritou tejto značky.

Značka Stanley & Stella je držiteľom niekoľkých certifikátov, vrátane GOTS (Global Organic Textile Standard) a OEKO TEX. Držitelia týchto certifikátov musia spĺňať prísne environmentálne kritériá, pokiaľ ide o výrobu organického textilu, vrátane zákazu používania chemikálií a tiež prísne sociálne kritériá.

Dostupnosť: momentálne nedostupný
label 9,90 €

Tabuľka veľkostí

Dievcenske STTG929

Hodnotenia

Počet hodnotení: 0
0.0
Priemerné hodnotenie
0
0
0
0
0
Pridajte svoje hodnotenie

newsletter mail Prihláste sa do Newslettra ... a získajte 5% zľavu na svoj prvý nákup.