Detské tričká

Detské pásikové tričko VODCA SVORKY (modrá/biela)

label
14,90 € / 1 ks
Akcia
Detské pásikové tričko VODCA SVORKY (modrá/biela) Hodte ma vlkom GIRLS2

Patrí Vaša malá dáma medzi nebojácne typy a vždy si ide za svojím cieľom? Čas princezničiek má už za sebou a vie si pekne dupnúť?
Teraz to môže dať najavo všetkým okolo seba v tomto originálnom tričku s potlačou originálneho obrázka od talentovanej ilustrátorky Rosie.

Tričko je vyrobené zo 100% organickej balvny.

Dobrou správou je, že máme pre Vás v ponuke aj tričká s týmto motívom aj v dámskych veľkostiach, takže mamičky a ich detičky budú pri prechádzkach mestom určite neprehliadnuteľné.

Tričká zasielame v darčekovom balení, takže ak hľadáte ten správny darček, práve ste ho našli.

Dostupnosť: na sklade
label 14,90 €

Podrobný popis

Tričká Stanley & Stella sa vyznačujú vysokou kvalitou materiálov i spracovania.

Čo je však veľmi dôležité, sú vyrábané s maximálnym ohľadom na ľudí, ktorí pracujú vo výrobe i na prírodu a životné prostredie.

Etika vo výrobných továrňach, rešpekt k zamestnancom a vytváranie dobrých pracovných podmienok sú prioritou tejto značky. Je členom Fair Wear Foundation (FWF), nezávislej neziskovej organizácie, ktorá spolupracuje s producentami textilu na zlepšovaní podmienok pracovníkov v továrňach.

Stanley & Stella sme si vybrali tiež pre ich zodpovedný prístup k ochrane životného prostredia. Využívaním biobavlny významne znížili spotrebu vodu pri výrobe. Nepoužívajú žiadne geneticky modifikované plodiny a textil je už na dotyk jemnejší a príjemnejší.
Podieľajú sa tiež na recyklačnom programe, ktorý šetrí zdroje a chráni životné prostredie.

Značka Stanley & Stella je držiteľom niekoľkých certifikátov, vrátane GOTS (Global Organic Textile Standard) a OEKO TEX. Držitelia týchto certifikátov musia spĺňať prísne environmentálne kritériá, pokiaľ ide o výrobu organického textilu, vrátane zákazu používania chemikálií a tiež prísne sociálne kritériá.

Toto Veselé tričko je vhodné pre všetky dievčatá a chlapcov. Stačí si len vybrať a skontrolovať správnu veľkosť podľa našej veľkostnej tabuľky a veselo vykročiť do ulíc v tomto pásikavom tričku.

Tabuľka veľkostí

Dievcenske STTG929

Hodnotenia

Počet hodnotení: 0
0.0
Priemerné hodnotenie
0
0
0
0
0
Pridajte svoje hodnotenie

newsletter mail Prihláste sa do Newslettra ... a získajte 5% zľavu na svoj prvý nákup.