Detské tričká

Detské pásikové tričko VEĽRYBA A NÁMORNÍK (žltá/biela)

label
12,42 € / 1 ks
Akcia
Detské pásikové tričko VEĽRYBA A NÁMORNÍK (žltá/biela) Namornik a velryba GIRLS2

Hojdanie na vlnách, šíre more a lákavé diaľky na obzore. A zrazu... láskavé oko veľryby sprevádza cesty odvážneho námorníka.

Pre všetky odvážne moreplavkyne a morské víly, ale aj malých námorníkov, máme toto krásne pásikové tričko s potlačou originálneho obrázka od talentovanej ilustrátorky Rosie.

Tričko je vyrobené zo 100% ekologickej bavlny, takže sa v ňom malá slečna bude cítiť príjemne a určite v ňom bude očarujúca. 

Tričká zasielame v darčekovom balení, takže ak hľadáte ten správny originálny darček, práve ste ho našli.

Dostupnosť: na sklade
label 12,42 €

Podrobný popis

Tričká Stanley & Stella sa vyznačujú vysokou kvalitou materiálov i spracovania.

Čo je však veľmi dôležité, sú vyrábané s maximálnym ohľadom na ľudí, ktorí pracujú vo výrobe i na prírodu a životné prostredie.

Etika vo výrobných továrňach, rešpekt k zamestnancom a vytváranie dobrých pracovných podmienok sú prioritou tejto značky. Je členom Fair Wear Foundation (FWF), nezávislej neziskovej organizácie, ktorá spolupracuje s producentami textilu na zlepšovaní podmienok pracovníkov v továrňach.

Stanley & Stella sme si vybrali tiež pre ich zodpovedný prístup k ochrane životného prostredia. Využívaním biobavlny významne znížili spotrebu vodu pri výrobe. Nepoužívajú žiadne geneticky modifikované plodiny a textil je už na dotyk jemnejší a príjemnejší.
Podieľajú sa tiež na recyklačnom programe, ktorý šetrí zdroje a chráni životné prostredie.

Značka Stanley & Stella je držiteľom niekoľkých certifikátov, vrátane GOTS (Global Organic Textile Standard) a OEKO TEX. Držitelia týchto certifikátov musia spĺňať prísne environmentálne kritériá, pokiaľ ide o výrobu organického textilu, vrátane zákazu používania chemikálií a tiež prísne sociálne kritériá.

Toto Veselé tričko je vhodné pre všetky dievčatá a chlapcov. Stačí si len vybrať a skontrolovať správnu veľkosť podľa našej veľkostnej tabuľky a veselo vykročiť do ulíc v tomto pásikavom tričku. 

Tabuľka veľkostí

Dievcenske STTG929

Hodnotenia

Počet hodnotení: 0
0.0
Priemerné hodnotenie
0
0
0
0
0
Pridajte svoje hodnotenie

newsletter mail Prihláste sa do Newslettra ... a získajte 5% zľavu na svoj prvý nákup.