Detské tričká

Detské pásikové tričko NO PASARAN! (červená/biela)

label
12,42 € / 1 ks
Akcia
Detské pásikové tričko NO PASARAN! (červená/biela) No Pasaran GIRLS2

Sila priateľstva o odhodlanie.

Priateľstvo vĺčika s Červenou Čiapočkou neohrozia ani nevítaní hostia. Ochránia spolu svoj les a dajú vedieť každému, kto prichádza s nedobrým úmyslom, že sa len tak nezľaknú.

Tento čarovný motív vznikol na podporu Lesoochranárskeho zoskupenia VLK.

Ak máte radi prírodu, zvieratká a radi chodíte do lesa, toto krásne tričko s potlačou originálneho obrázka od talentovanej ilustrátorky Rosie, určite poteší.

Tričko je vyrobené zo 100% organickej balvny.

Pre mamičky, ktoré sa chcú zladiť so svojimi dcérkami, máme v ponuke aj tričká No Pasaran! v dámskych veľkostiach.

Tričká zasielame v darčekovom balení, takže ak hľadáte ten správny darček, práve ste ho našli.

Dostupnosť: na sklade
label 12,42 €

Podrobný popis

Tričká Stanley & Stella sa vyznačujú vysokou kvalitou materiálov i spracovania.

Čo je však veľmi dôležité, sú vyrábané s maximálnym ohľadom na ľudí, ktorí pracujú vo výrobe i na prírodu a životné prostredie.

Etika vo výrobných továrňach, rešpekt k zamestnancom a vytváranie dobrých pracovných podmienok sú prioritou tejto značky. Je členom Fair Wear Foundation (FWF), nezávislej neziskovej organizácie, ktorá spolupracuje s producentami textilu na zlepšovaní podmienok pracovníkov v továrňach.

Stanley & Stella sme si vybrali tiež pre ich zodpovedný prístup k ochrane životného prostredia. Využívaním biobavlny významne znížili spotrebu vodu pri výrobe. Nepoužívajú žiadne geneticky modifikované plodiny a textil je už na dotyk jemnejší a príjemnejší.
Podieľajú sa tiež na recyklačnom programe, ktorý šetrí zdroje a chráni životné prostredie.

Značka Stanley & Stella je držiteľom niekoľkých certifikátov, vrátane GOTS (Global Organic Textile Standard) a OEKO TEX. Držitelia týchto certifikátov musia spĺňať prísne environmentálne kritériá, pokiaľ ide o výrobu organického textilu, vrátane zákazu používania chemikálií a tiež prísne sociálne kritériá.

Toto Veselé tričko je vhodné pre všetky dievčatá a chlapcov. Stačí si len vybrať a skontrolovať správnu veľkosť podľa našej veľkostnej tabuľky a veselo vykročiť do ulíc v tomto pásikavom tričku.

Tabuľka veľkostí

Dievcenske STTG929

Hodnotenia

Počet hodnotení: 0
0.0
Priemerné hodnotenie
0
0
0
0
0
Pridajte svoje hodnotenie

newsletter mail Prihláste sa do Newslettra ... a získajte 5% zľavu na svoj prvý nákup.