Detské tričká

Detské pásikové tričko NIKDY NEPRESTÁVAJ SNÍVAŤ (žltá/biela)

label
12,42 € / 1 ks
Akcia
Detské pásikové tričko NIKDY NEPRESTÁVAJ SNÍVAŤ (žltá/biela) Nikdy neprestavaj snivat BOYS

Ani tí najmenší nikdy neprestávajú snívať svoje sny. Priateľská líštička, presne ako tá, z príbehu o Malom princovi, učarí každému dieťaťu.

Pripravte sa na teplé dni a nenechajte si ujsť svieže a veselé pásikové tričko s potlačou originálneho obrázka od talentovanej ilustrátorky Rosie.

Vaši malí nezbedníci si ho určite zamilujú a budú ho chcieť nosiť stále. 

Tričko je vyrobené zo 100% organickej balvny.

Dobrou správou je, že máme pre Vás v ponuke aj tričká s líštičkou v dámskych veľkostiach. Zlaďte sa so svojim špuntom a pri prechádzkach mestom budete určite neprehliadnuteľní... ;)

Tričká zasielame v darčekovom balení, takže ak hľadáte ten správny darček, práve ste ho našli.

Dostupnosť: na sklade
label 12,42 €

Podrobný popis

Tričká Stanley & Stella sa vyznačujú vysokou kvalitou materiálov i spracovania.

Čo je však veľmi dôležité, sú vyrábané s maximálnym ohľadom na ľudí, ktorí pracujú vo výrobe i na prírodu a životné prostredie.

Etika vo výrobných továrňach, rešpekt k zamestnancom a vytváranie dobrých pracovných podmienok sú prioritou tejto značky. Je členom Fair Wear Foundation (FWF), nezávislej neziskovej organizácie, ktorá spolupracuje s producentami textilu na zlepšovaní podmienok pracovníkov v továrňach.

Stanley & Stella sme si vybrali tiež pre ich zodpovedný prístup k ochrane životného prostredia. Využívaním biobavlny významne znížili spotrebu vodu pri výrobe. Nepoužívajú žiadne geneticky modifikované plodiny a textil je už na dotyk jemnejší a príjemnejší.
Podieľajú sa tiež na recyklačnom programe, ktorý šetrí zdroje a chráni životné prostredie.

Značka Stanley & Stella je držiteľom niekoľkých certifikátov, vrátane GOTS (Global Organic Textile Standard) a OEKO TEX. Držitelia týchto certifikátov musia spĺňať prísne environmentálne kritériá, pokiaľ ide o výrobu organického textilu, vrátane zákazu používania chemikálií a tiež prísne sociálne kritériá.

Toto Veselé tričko je vhodné pre všetky dievčatá a chlapcov. Stačí si len vybrať a skontrolovať správnu veľkosť podľa našej veľkostnej tabuľky a veselo vykročiť do ulíc v tomto pásikavom tričku.

Tabuľka veľkostí

Chlapcenske STTB939

Hodnotenia

Počet hodnotení: 0
0.0
Priemerné hodnotenie
0
0
0
0
0
Pridajte svoje hodnotenie

newsletter mail Prihláste sa do Newslettra ... a získajte 5% zľavu na svoj prvý nákup.