Dámske tričká

Dámske tričko "Žijem v krajine, ktorej nerozumiem"

label
24,90 € / 1 ks

Posledné roky sú plné udalostí, ktoré nedávajú zmysel. Reakcie ľudí sú akoby z iného sveta, mnohí majú pomýlené názory a zmätok v hodnotách. Často narážame na hlúposť, ktorá je tak nepochopiteľná, až vyráža dych...

Tiež máte niekedy (často) pocit, že nerozumiete svetu naokolo?

Keď naša prezidentka, Zuzana Čaputová, vyslovila vetu „Keď som sa rozprávala so zdravotníckym personálom, ktorý napriek obrovskej snahe čelí vyhrážkam a nenávisti, mám pocit, že žijem v krajine, ktorej nerozumiem." hovorila mi z duše.

Presne toto cítime, keď sú vzdelaní ľudia napádaní hlupákmi. Keď pomýlenci nechápu, že zlo z Kremľa je nutné jednoznačne odsúdiť a obetiam vojny podať pomocnú ruku. Keď je inakosť odsudzovaná tými, ktorí so svojimi názormi uviazli v hlbokom stredoveku.

Je to ako stáť na malom ostrovčeku pozitívnej deviácie a neveriacky odtiaľ sledovať paralelný vesmír, v ktorom je Zem plochá, liberáli sú nazývaní fašistami, oportunizmus víťazí nad poctivosťou a lož je bežná pracovná metóda politikov.

Čím ďalej, tým viac sú inteligentní, tolerantní a dobrí ľudia menšinou vo vlastnej krajine. V krajine, ktorej sa dá stále menej rozumieť.

Ešte to nevzdávame. Bojujeme za dobro, pravdu a spravodlivosť. No, je ťažké pochopiť, ako sme sa dostali až sem. A preto vzniklo toto tričko.

Vybrali sme kvalitné tričká Stanley & Stella, ktoré spĺňajú tie najprísnejšie kritériá FAIR TRADE, sú VEGAN - Peta Approved a majú medzinárodný certifikát GOTS (Global Organic Textile Standard).

Jedinečná je aj potlač, ktorá je kvalitná a na dotyk jemná. Tlačiareň, vďaka ktorej sa obrázky od Rosie stanú súčasťou vášho outfitu :) tlačí výhradne eco-friendly farbami, ktoré neobsahujú žiadne ťažké kovy či ftaláty. Je tiež prvou a zároveň jedinou slovenská textilná tlačiareň s GOTS certifikovanou ekologickou potlačou tričiek a textilu.

Pre správny výber veľkosti si tabuľku veľkostí (nižšie na tejto stránke).

Farba: denimová modrá

Dostupnosť: momentálne nedostupný
label 24,90 €

Tabuľka veľkostí

planetka stella sizes

Hodnotenia

Počet hodnotení: 0
0.0
Priemerné hodnotenie
0
0
0
0
0
Pridajte svoje hodnotenie

newsletter mail Prihláste sa do Newslettra ... a získajte 5% zľavu na svoj prvý nákup.