Dámske tričká

Dámske pásikové tričko VODCA SVORKY

label
12,42 € / 1 ks
Akcia
Dámske pásikové tričko VODCA SVORKY Hodte ma vlkom1

Patríte medzi priebojné typy a vždy si idete za svojím cieľom? Teraz to môžete dať najavo všetkým okolo seba v tričku s potlačou originálneho obrázka od talentovanej ilustrátorky Rosie.

Tričko je vyrobené zo 100% organickej bavlny, je hebké, príjemné na dotyk a krásne padavé.

Dobrou správou je, že máme pre Vás v ponuke aj tričká v detských veľkostiach, takže sa môžete so svojou dcérkou zladiť a pri prechádzkach mestom isto očaríte.

Tričká zasielame v darčekovom balení, takže ak hľadáte ten správny darček, práve ste ho našli.

Dostupnosť: na sklade
label 12,42 €

Podrobný popis

Tričká Stanley & Stella sa vyznačujú vysokou kvalitou materiálov i spracovania.

Čo je však veľmi dôležité, sú vyrábané s maximálnym ohľadom na na ľudí, ktorí pracujú vo výrobe i na prírodu a životné prostredie.

Etika vo výrobných továrňach, rešpekt k zamestnancom a vytváranie dobrých pracovných podmienok sú prioritou tejto značky. Je členom Fair Wear Foundation (FWF), nezávislej neziskovej organizácie, ktorá spolupracuje s producentami textilu na zlepšovaní podmienok pracovníkov v továrňach.

Stanley & Stella sme si vybrali tiež pre ich zodpovedný prístup k ochrane životného prostredia. Využívaním biobavlny významne znížili spotrebu vodu pri výrobe. Nepoužívajú žiadne geneticky modifikované plodiny a textil je už na dotyk jemnejší a príjemnejší.
Podieľajú sa tiež na recyklačnom programe, ktorý šetrí zdroje a chráni životné prostredie.

Značka Stanley & Stella je držiteľom niekoľkých certifikátov, vrátane GOTS (Global Organic Textile Standard) a OEKO TEX. Držitelia týchto certifikátov musia spĺňať prísne environmentálne kritériá, pokiaľ ide o výrobu organického textilu, vrátane zákazu používania chemikálií a tiež prísne sociálne kritériá.

Tabuľka veľkostí

Damske STTW048

Hodnotenia

Tričko je úžasne príjemné na dotyk, jemné, výborne sa nosí, dostala som ho ako darček :) trošku som sa zľakla veľkosti, lebo zvyčajne nosím veľkosť M a toto je S, ale je mi akurát, je voľné, tak ak si budete vyberať, kľudne choďte do menšej veľkosti. Aj strih je fajn, nie klasické beztvaré vrece
Počet hodnotení: 1
5.0
Priemerné hodnotenie
1
0
0
0
0
Pridajte svoje hodnotenie

newsletter mail Prihláste sa do Newslettra ... a získajte 5% zľavu na svoj prvý nákup.